Connect with us

Hi, what are you looking for?

WTF

Shifër e çmendur! Kur të mësoni sa kushton kjo xhaketë e LOREDANËS do të çuditeni! [FOTO]

Herë shumë të shtrenjta e herë pak më të lira, interesi për veshjet e VIP-ave ka qenë gjithmonë shumë i madh. Loredana prej kohësh nuk njeh rënie edhe pse e kanë shoqëruar shumë ngjarje, madje këngëtarja po bën muaj që vjen në rritje dhe i ka ngjitur shkallët e suksesit me shpejtësi.

E mesa duket prej këtij suksesi shpërblimi nuk ka qenë i vogël për këngëtaren. Faqja “What They Wearin” në Instagram zbulon se vetëm xhaketa e Loredanës e markës “Balenciaga” i kushton plot 3990 euro.

 

© InTv 

Written By

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 EnjoyDigital. Theme by EnjoyDigital, powered by WordPress.