Connect with us

Hi, what are you looking for?

ShowBizz

‘RIP Era Istrefi’, e motra zbulon gjendjen e këngëtares së famshme [FOTO]

Këngëtarja e njohur, Era Istrefi, është ‘zhdukur’ nga rrjetet sociale.

Ajo ka që nga 14 dhjetori pa publikuar diçka dhe fansat kanë përhapur panik me fjalët “RIP Era Istrei”(lexo më shumë)

Foto e saj e fundit është mbushur me komente të ndryshme si “U prehsh në paqe”, “Do të na mungosh”, e shumë të tjera.

Këto komente i kanë shokuar të gjithë dhe të shumtë janë ata që thonë se kjo duhet të marrë fund.

Ndërsa së fundmi, “Lajmi.net” ka kontaktuar me Nora Istrefin e cila është shprehur se në këto lajme nuk ka asgjë të vërtetë dhe se motra e saj është shëndoshë e mirë.

Vetë Era nuk ka reaguar akoma për të sqaruar një herë e mirë situatë.

 

auto_Screenshot_3-2-768x564-11583083802.jpg

© INTV

Written By

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 EnjoyDigital. Theme by EnjoyDigital, powered by WordPress.