Connect with us

Hi, what are you looking for?

COVID-19

Në jahtin luksoz 15 milionësh, Ronaldo dhe Georgina shijojnë pushimet (FOTO)

Covid-19 nuk e ka penguar çiftin e famshëm Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez të shfrytëzojnë motin perfekt në Itali.

Futbollisti portugez dhe modelja 26 vjeçare kanë shijuar rrezet e diellit në një jaht luksoz me një vlerë prej 15 milionë paund.

Vetë Georgina ka publikuar një foto në Instagram me yllin e Juventusit, ku dukeshin më të lumtur e të dashuruar se kurrë.

Sipas “Tuttosport”, jahti i tyre qëndroi në Viareggio, e më pas dyshja u zhvendos për të pushuar në një hotel në Forte dei Marmi.

Pak ditë më parë, Rodriguez ndau disa foto në rrjetin social duke u relaksuar në jahtin luksoz e veshur me atlete e çorape që kushtonin plot 140 paund.

 

Written By

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 EnjoyDigital. Theme by EnjoyDigital, powered by WordPress.