Connect with us

Hi, what are you looking for?

Virale

Monika Kryemadhi kjo? Poston video nga karantina: Duke larë enët dhe duke bërë pompa (VIDEO)

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka postuar në instagram një video ku tregon se si po e kalon karantinën.

Ajo ka nisur një sfidë që të bëjnë të njëjtën gjë duke nominuar Olti Currin, Fiori Darsha, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj.

Monika pasi përfundon larjen e enëve nis të bëjë pompa duke bërë 20 të tilla.

VIDEO:

Written By

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 EnjoyDigital. Theme by EnjoyDigital, powered by WordPress.