Connect with us

Hi, what are you looking for?

ShowBizz

Kush eshte reperi qe theu karantinimin ?

Edhe pse ne karantine Artisit i talentuar Mortel97 ishte ai qe theu karantinim ne fshatin e Lazaratit. Lazarati shquhet per thyerjen e ligjeve por me se fundi reperi Mortel97 ishte ai qe nuk donte tja dinte per karantinimin. Ne kohe shtetrrethimi  ai ka xhiruar klipin bashk me njerzit e grupit te tij GZ97.Keng Sapo ka dal dhe mendohet te ket  kungja  per reperin FERO.

 

 

 

 

Written By

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 EnjoyDigital. Theme by EnjoyDigital, powered by WordPress.