Connect with us

Hi, what are you looking for?

ShowBizz

Kështu po i kalon ditët në vetizolim Dhurata Dora!?

Dhurata duket se po e shijon qëndrimin në shtëpi.

Ashtu sikurse shumë të famshëm të tjerë, edhe Dhurata Dora nuk mundi t’i rezistojë TikTok-ut.

Këngëtarja, ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet duke vallëzuar në ballkon dhe dukej shumë e lumtur.

“Çfarë po bëni?”, ishte mbishkrimi që këngëtarja ia ka lënë kësaj videoje, në të cilën pranoi komente të shumta nga ana e ndjekësve.

Për ndryshe, “Lass Los” mban titullin kënga e fundit nga Dhurata Dora, të cilën e solli në bashkëpunim me reperin Azet.

 

https://www.instagram.com/p/B-w6h5dlzPG/

Written By

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 EnjoyDigital. Theme by EnjoyDigital, powered by WordPress.