Connect with us

Hi, what are you looking for?

Movies/Music

Gjermania dhe Zvicra po çmenden pas ‘Edhe ti’! Mozzik dhe Tayna ‘zbresin nga froni’ Loredanën, ja ç’ndodhi [FOTO]

Ditën e djeshme u publikua bashkëpunimi i shumëpritur i dy reperëve te suksesshëm shqiptarë, Mozzik dhe Tayna.

Si të gjitha këngët e tjera të dyshes dhe kjo u prit shumë mirë nga publiku dhe që në minutat e para bëri namin me klikime. Pa kaluar 24 orë nga publikimi, “Edhe ti” ka kaluar 2 milionë klikime duke thyer rekord. Por jo vetëm në Shqipëri , kënga po dëgjohet masivisht dhe në Gjermani.

Ajo rënditet e para në listën e këngëve trend në këtë vend, duke lënë pas Loredanën. Por vlen të përmendet se edhe reperja ka qenë e renditur në #1 në Trending në Gjermani.

ae61f90a-0932-4d54-9d73-b6391a740335.jpg

Po në Zvicër?

Ditën e djeshme Loredana ishte në vendin e parë, por Mozzik dhe Tayna i rrëmbyen pozicionin dhe tani dy reperet renditen në vendin e dytë në Trending në Zvicër.

Mbi të gjitha le të jemi krenarë me arritjet e shqiptarëve nëpër botë me sukseset e tyre!

3fac40e9-7fdb-4e26-a2ed-5b90e0ae5abf.jpg

Written By

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 EnjoyDigital. Theme by EnjoyDigital, powered by WordPress.