Connect with us

Hi, what are you looking for?

Virale

Frika nga koronavirusi/ Videoja e berberit “të kujdesshëm” bëhet virale

Në një kohë kur bilanci botëror është thelluar në 2,995 viktima dhe 87,716 të infektuar nga koronavirusi, një berber nga Kuvajti duket se e ka marrë tepër seriozisht të mbrojturit nga virusi në fjalë.

Aktualisht në rrjetet sociale po qarkullon një video, në të cilën berberi teksa mban një maskë përpiqet t’i qëndrojë sa më larg klientit dhe të shmangë çdo kontakt të mundshëm.

© TOP-CHANEL 

Written By

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 EnjoyDigital. Theme by EnjoyDigital, powered by WordPress.