Connect with us

Hi, what are you looking for?

ShowBizz

Fansja i zbulon këtë ”sekret”, Luana i përgjigjet publikisht: Ç’paskeni qenë…[FOTO]

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të njohura shqiptare e shumë e dashur nga publiku. Së fundmi e kemi parë të angazhuar me një projekt të ri televiziv “Take me out Albania”, mirëpo Luana s’ka humbur kohë dhe po punon për një tjetër projekt muzikor mesa duket. Ajo ka publikuar në rrjetet sociale disa foto ku shfaqet me look të ri, e veshur me të zeza, por një prej fanseve të saj ka zbuluar një detaj që Luana s’na e kishte thënë. Ndjekësja ka zbuluar se shumë shpejt, Vjollca do të vijë me një këngë ‘rap’.

“Kësaj here ‘rap song’ apo jo?”, ka shkruar një prej fansave, të cilit Luana ka zgjedhur t’i kthejë përgjigje duke shuar dhe kureshtjen e gjithë të tjerëve. “Po këtë nga e morët vesh?

Ç’paskeni qenë”, ka shkruar Luana në postimin e saj të fundit në ‘Instagram’, duke treguar se shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri muzikor.

sibora.jpg

Written By

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 EnjoyDigital. Theme by EnjoyDigital, powered by WordPress.