Connect with us

Hi, what are you looking for?

ShowBizz

Një reper i ri i njohur me emrin ‘MORTEL97’  sapo ka publikuar këngen e tij te parë me titullin “COVID20”.  Ështe mëse e dukshme...

COVID-19

Ka shkuar në 105 numri i të vdekurve në Greqi nga koronavirusi. Mediat greke kanë publikuar shifrat e fundit që vijnë nga shteti helen,...

COVID-19

Danimarka siç kishte paralajmëruar ka rihapur çerdhet dhe shkollat fillore, pasi ato qëndruan për disa kohë të mbyllura për shkak të COVID-19. Raportohet se...

COVID-19

Të gjithë ata që shpresojnë të kalojnë pushimet në Europë kanë marrë një paralajmërim që të mos bëjnë plane. Franca ka këshilluar vendet e...

Advertisement
More Posts

Copyright © 2020 EnjoyDigital. Theme by EnjoyDigital, powered by WordPress.