Connect with us

Hi, what are you looking for?

COVID-19

Dita e sotme shënoi numrin rekord me të infektuar në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë bëri me dije se janë shënuar 44 raste të...

COVID-19

Sophie Wilmes, kryeministrja e Belgjikës, vizitoi dje dy spitale, Shën Pjeter në Bruksel dhe Delta në Auderghem, për të parë situatën e pandemisë. Por...

COVID-19

Ka shkuar në 105 numri i të vdekurve në Greqi nga koronavirusi. Mediat greke kanë publikuar shifrat e fundit që vijnë nga shteti helen,...

Advertisement

Copyright © 2020 EnjoyDigital. Theme by EnjoyDigital, powered by WordPress.