Connect with us

Hi, what are you looking for?

Uncategorized

Dora në vend të papërshtatshëm, kjo foto e CR7 dhe Georginës është bërë virale (FOTO)

Ronaldo dhe Georgina janë çifti më i komentuar në showbiz. Të ftuar së fundmi të dy në “MTV EMA 2019”, çifti i famshëm dukeshe në formë perfekte dhe mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Partnerja e Ronaldos, kishte nxjerrë edhe në pah format e saj bombastike të cilat viheshin menjëherë re edhe nga fustani i saj i çarë dhe tepër i ngushtë.

Por teksa po pozonin, Ronaldo e ka mbajtur njërën dorë në një vend të papërshtatshëm duke i prekur të pasmes partneres së tij në publik.

Written By

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 EnjoyDigital. Theme by EnjoyDigital, powered by WordPress.