Connect with us

Hi, what are you looking for?

Lajme

Avdullah Hoti thot se Vetëvendosje ështe parti Komuniste

Kryeministri i Kosoves Avdullah Hoti ka reaguar ndaj injorimit te Albin Kurtit për te marrë pjese ne Washington.

Hoti ka shkruar ne Twitter se Kurti ështe pasardhës i Enver Hoxhes , madje ka shkuar aq larg sa Kurtin e ka quajtur komunistë si dhe Lëvizjen Vetëvendosje parti Komuniste.

Kjo deklaratë e Hotit vjen pas refuzimit te Kurtit për te ju bashkangjitur delegacionit të Kosovës në Washington.

Written By

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © 2020 EnjoyDigital. Theme by EnjoyDigital, powered by WordPress.