Connect with us

Hi, what are you looking for?

ShowBizz

Një reper i ri i njohur me emrin ‘MORTEL97’  sapo ka publikuar këngen e tij te parë me titullin “COVID20”.  Ështe mëse e dukshme...

COVID-19

Ka shkuar në 105 numri i të vdekurve në Greqi nga koronavirusi. Mediat greke kanë publikuar shifrat e fundit që vijnë nga shteti helen,...

COVID-19

Danimarka siç kishte paralajmëruar ka rihapur çerdhet dhe shkollat fillore, pasi ato qëndruan për disa kohë të mbyllura për shkak të COVID-19. Raportohet se...

COVID-19

Të gjithë ata që shpresojnë të kalojnë pushimet në Europë kanë marrë një paralajmërim që të mos bëjnë plane. Franca ka këshilluar vendet e...

Advertisement

COVID-19

Ditët e fundit, shifrat në Itali japin shpresë se kurba e koronavirusit është në zbritje. Ministri i Shëndetësisë u shpreh sot se normaliteti do...

COVID-19

Këngëtari i njohur, Robert Berisha qëndroi i izoluar për dy javë në qendrën studentore në Prishtinë, pas kthimit nga SHBA. Pak ditë më parë,...

ShowBizz

Dhurata duket se po e shijon qëndrimin në shtëpi. Ashtu sikurse shumë të famshëm të tjerë, edhe Dhurata Dora nuk mundi t’i rezistojë TikTok-ut....

Virale

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Bërnjak të komunës së Rahovecit. Aty vëllai dyshohet se ka vrarë e pastaj djegur brenda oborrit...

COVID-19

Rreth 650.000 biznese gjermane kanë kërkuar nga shteti kompensim të pjesshëm deri më 6 prill për shkak të shkurtimeve të vendeve të punës, njofton...

Virale

Epidemiologia Adela Vasili, teksa komentoi situatën në vendin tonë nga pandemia e koronavirusit tha se epidemia në Shqipëri nuk është shumë agresive. “Në fillim...

Advertisement

Copyright © 2020 EnjoyDigital. Theme by EnjoyDigital, powered by WordPress.